punkt zerowy...
Blog > Komentarze do wpisu
la bella Italia, czyli: to już się w głowie nie mieści!!!...

był sobie wpis o niedawnej wizycie w Wenecji Euganejskiej...

miało być - nawet było - bez polityki, na spokojnie. zdjęcia z pięknych miejsc... no ale. prowadząc internetowy pamiętnik trzeba brać pod uwagę że w szerokim świecie żyją trolle i hejterzy! no i wpadł i do mnie hejter: 'wpadł jak pies do kuchni by porwać mięsa ćwierć...' cytuję za dobrymsłownikiem: "hejter to osoba, która umieszcza w Internecie wpisy, w których źle o kimś (rzadziej o czymś) pisze, obrażając tego kogoś i nie zamieszczając przy tym żadnej konstruktywnej krytyki". hejter - pisząc źle o mnie i o moim synu - zaserwował mi białofobiczny, rasistowski bełkot. zero propozycji konstruktywnych rozwiązań! tylko nienawiść i zło. jakąż miałam satysfakcję, gdy na dniach ukazały się pierwsze wyniki testów ustalających wiek - tak zwanych 'przybywających samotnie dzieci'. okazało się, że jeden z każdych sześciu może nie jest dorosłym facetem!!! MOŻE!!!! ten ze szkoły Młodego też jest dorosły, choć hejter ładował mi kit, że to bezbronna dzidzia jest. zastanawiam się nawet czy hejter ma coś wspólnego z pewną Anną P. i jej 'wybitną' wypowiedzią. że zacytuję: "Mamy przyjąć 7000 uchodźców. załóżmy, że przyjmujemy ich do Polski i wśród nich jest jeden zamachowiec. wysadza się w powietrze i ginie 10 Polaków. ale przecież uratowaliśmy życie tych 6999 osób, które uciekały przed wojną". to nawet w globalistycznej szwecji taka wypowiedź by nie przeszła. w szwecji, gdzie politycy planują wymazanie Tożsamości Narodowej. kto wie, może taki widok/czyn będzie niedługo przestępstwem:

no i wracam do: Bassano del Grappa nad rzeką Brenta...

Ponte degli Alpini. pierwsze wzmianki o drewnianym moście w Bassano sięgają 1124 roku...

na placu Wolności...

kwadrans zastanawiałam się jak z tego skorzystać...

w Asolo...

przedsmak...

przygotowania do jednego z etapów Mille Miglia...

Włosi nie wstydzą się swojej flagi...

wąskie uliczki, wzdłuż których ciągną się podcienia...

rzeka Piawa. w tle Alpy Wschodnie...

Grotte del Caglieron...

kwitnące wszędzie róże...

...i łany maków. a wieczorową porą zachwyt iskrzykami, bo nie tylko świetliki świecą.

czwartek, 01 czerwca 2017, letni_a

Polecane wpisy

Komentarze
2017/06/08 22:01:02
wiesz, ja sobie założyłam od samego początku , że tutaj o polityce nie będę pisać, ale czasem człowiek MUSI "bo inaczej się udusi", czasem też nie wytrzymuję..... z agresją w sieci spotykamy się częściej niż w realu, anonimowość jej sprzyja, puszczają wszelkie hamulce , przecież nie ma tutaj żadnych ograniczeń. Hejter to żałosny człowieczek wylewający żółć z klawiatury, lubujący się krzywdzeniu i ośmieszaniu innych i wydaje mu się , że jak kogoś poniża, komuś przyłoży to on jest wyżej. Moim zdaniem są to osoby sfrustrowane, niezadowolone z własnego życia. Jakie to smutne , że dialog w naszej kulturze stał się towarem deficytowym, jest mowa nienawiści..... prawie na każde odmienne zdanie czy postawę, następuje reakcja niechęci, nienawiści, agresji."....ech, "Człowieku, Ty tu, na Ziemi,dokąd zmierzasz teraz? Idziesz drogą światła, a może pełną cieni? Czy zastanawiasz się nad tym nieraz?"...nie sądzę :(...a przecież świat jest taki piękny jak na tych Twoich zdjęciach...trzymaj się A.
-
2017/06/08 22:36:21
Jeszcze jakiś czas temu w ogóle nie interesowałam się polityką. Niewiele wiedziałam. Później zawalił się cały mój świat i zaczęłam w tym grzebać, ale wcale mi się to nie podobało. Widzę że dzieje się coś dziwnego.
Umęczona tym jestem i choć tutaj czasem chcę spokoju :-)
Nie twierdzę że jestem Chrystusem ale wiem o sobie więcej niż taki hejter - zazdrośnik. Mam wielu znajomych/koleżanki/psiapsiółki muzułmanów - traktuję ich jak ludzi. Szanuję ich tradycje i ich także. Staję w obronie czarnoskórych np. w pracy. Pomagam i takie tam. Ale jeśli ktoś jest zły to bez różnicy jakiego koloru ma skórę. Zły lub głupi.
Świat stanął na głowie. Nie ma już żadnych ideałów. To co dobre stało się patologią a to co złe jest nowym dobrem. A można mieć odmienne zdanie i nie skakać sobie do oczu...
Próbuję cieszyć się życiem bo jutro nie jest pewnikiem. Choć mam plany na jutro :-) - rozlać do butelek sok z bzu. Nie czarnego tylko takiego jaki rośnie w moim ogródku. Lubię eksperymentować:-)
I cieszę się bardzo że jesteś tutaj :-) i lubię do Ciebie zaglądać bo jest u Ciebie pewnego rodzaju spokój. Z dala od ludzkiej głupoty... mądrą kobietą jesteś, Anula :-)
-
2017/06/09 21:53:22
dziękuję, jesteś bardzo miła , schlebiasz mi tą mądrością......bo taka mądra to ja nie jestem :) prostu wpajano mi pewne wartości takie jak: przyjaźń, rodzina, wolność, honor, przyzwoitość itp itd....Hierarchia wartości to zasady, które człowiek stosuje w swoim życiu i dzięki nim wiadomo, jak się zachować, co nam wolno, a czego nie.......to one pokazują jakim jestem człowiekiem :). Też kocham spokój a głupoty się bardzo BOJĘ!....pozdrawiam serdecznie i cieszmy się każdą chwilą , buziaki :)
-
2017/06/10 11:28:11
Nie zaszkodzi gdy trochę Tobie poschlebiam ;-) właśnie ludzi z wartościami - że tak powiem 'starymi wartościami' - zaczyna brakować...
Dobrego dnia :-)